Чим корисні тренування в тренажерному залі?

  • це самий ефективний спосіб привести своє тіло в норму (скинути зайву вагу, збільшити об’єми м’язів, виправити осанку, зміцнити опорно-руховий апарат після травм, виправити пропорції, зміцнити серце та судини та інше)
  • це найкращий спосіб за короткий час навчитись не тільки грамотно тренуватись але і харчуватись, адже в будь-якому залі вам розкажуть основи раціонального харчування
  • ці тренування доступні та мало затратні, в порівнянні з іншими видами, адже тренажерних залів є достатньо, та і по цінах на абонемент можна підібрати щось по своїх можливостях,
  • ніякого спеціального і дорогого одягу, екіпірування чи приладдя вам не треба.
  • Покращивши свій зовнішній вигляд та зміцнивши здоров’я ви здобудете більшу впевненість у собі, підвищите свою самооцінку, а це допомагає бути більш успішним у житті.

Коли варто розпочати?

Вже, бо ніколи не буде кращого часу для цього, чим сьогодні. Щодня ми використовуємо час на дрібниці, не маючи навику планування часу та не вміючи розставляти пріоритети. Що вартують у житті всі інші речі, якщо нема здоров’я? В давнину китайці говорили-першу половину життя людина витрачає здоров’я, щоб заробити гроші, в другій половині життя людина витрачає ці гроші щоб повернути здоров’я.  Для тих, хто усвідомив цю істину є шанс якомога швидше розпочати боротьбу за здоров’я, хороший зовнішній вигляд та впевненість у своїх силах.

Що можна порадити в цьому випадку?

Найкраще спрацює факт, коли ви придбаєте абонемент і прийдете, наприклад  у тренажерний зал. Тут створене таке оточення, коли всі навколо вас працюють над собою, мають спільні цілі, мають одинакові бачення. Така атмосфера буде вас мотивувати краще всього, особливо якщо ви побачите результати у інших, і тим більше у себе. А тренер у залі вам у цьому допоможе. Адже обравши професію вчителя, тренера, педагога я, наприклад налаштований на передачу знань і навиків.

Що вибирати в першу чергу: зал чи тренера?

Оскільки атмосфера створюється самими відвідувачами і з цим проблем нема в жодному залі, тренажери між собою теж достатньо схожі за ефективністю, то сама важлива ланка - це власне тренер  або інструктор в залі. В чому різниця між цими людьми? Тренер як лікар, розуміє процеси глибоко і в комплексі з всіма факторами призначає схему лікування. Інструктор працює за готовою інструкцією, складеною тренером, в порівнянні він як медсестра, яка виконує схему,  призначену лікарем.  Тому звертайте увагу на кваліфікацію тренера та досвід інструктора у залі. Без освіти та знань ніхто не може себе вважати хорошим тренером, без багаторічного практичного досвіду – інструктор не фахівець.

Запрошуємо на тренування до нас!

У тренажерному залі  «Vitamin Gym», який нещодавно відкрився у центрі Тернополя (Торговий Центр Grand Україна,  площа Героїв Євромайдану 4, 2 поверх) створені всі умови для ефективних занять. Пристосоване, чисте і світле приміщення, нове професійне обладнання, всі умови у роздягалках, душових кімнатах, вентиляція, відео та музика підібрані так, щоб  тренування були максимально комфортні.

Сертифікований Світовою Федерацією Фітнесу (WFF) персональний тренер Галина Мацикур має за плечами  тривалий  тренерський досвід, власні титули на світових та європейських чемпіонатах,  а головне - багатьох вдячних вихованців. Для тренера його вихованці – це доказ його професійності. А для звичайних відвідувачів залу - це гарантія безпеки та ефективності занять з тренером.

Запрошуємо вас для занять у тренажерному залі  «Vitamin Gym», тут ви зможете швидко і безпечно привести свою вагу тіла в норму, підтягнути м’язи, укріпити спину, повернути собі високий тонус, підвищити самооцінку та оздоровитись.

І не відкладайте заняття у нас, пам’ятайте, що у людей нема нестачі сили, у людей є нестача волі.